Pakalpojumi

Atkarība no alkohola un smēķēšanas

Cīņā ar atkarībām ir svarīgi izvēlēties pareizo organizāciju un speciālistu atkarību dziedināšanā.

Iepriekš pie mums varēja ārstēties ar Dovženko metodi, kas ir uz noteiktu individuālu periodu, un tās pamatā ir hipnoze. 

Atkarību no alkohola uzskata par visdestruktīvāko no vielām. Atkarību veicina neatrisinātās problēmas, nevēlēšanās stāties pretī dzīves grūtībām, centieni noslēpt neizskaidrotas skumjas, vai pagātnes zaudējumus.

Alkohola atkarīgs ir atkarīgs gan fiziskajā, gan psiholoģiskajā līmenī. Un tāpēc smagiem dzērājiem bieži vien nepieciešams kādu laiku padzīvot skaidrā, lai atbrīvotos no fiziskās atkarības, pirms viņi ir gatavi risināt psiholoģiskos jautājumus, kas ir dzeršanas iemesls.

Kāda metode ir visefektīvākā - ārstēšana ar hipnozi vai terapija, iesaistot pašu slimnieku ārstēšanas procesā?

Iesaistot pacientu sevis dziedināšanā, tas nav tik ātrs process un rezultāti nebūs uzreiz. Pacientam ir jābūt apziņai un ticībai SEV, ka es to varu, es to vēlos un man tas ir vajadzīgs - tad būs rezultāti.

Terapeitiskais darbs

  1. Terapijas mērķis - cilvēkam atbrīvoties no atkarībām un sakārtot savu dzīvi.
  2. Dziedniece ar zināšanām psiholoģijā vada terapijas norisi, kurā izmanto savas prasmes, lietojot dažādas tehnikas.
  3. Rezultāts ir atkarīgs no tā, cik cilvēks apzinās sevi, un ir gatavs pārmaiņām.
  4. Terapijas ilgums no 1,5-2 stundām.

Enerģētiskā masāža

Enerģētiskā masāža palīdz atbrīvoties no bailēm un stresa, padara stiprāku cilvēka iekšējo pasauli. Masāža uzlabo un pastiprina asinsriti un limfātisko plūsmu, nomierina nervu sistēmu, noņem stresu, sasprindzinājumu un nogurumu, izvada no organisma toksīnus.