LADZA - Alka 2

SPECIĀLAIS AUGU MAISĪJUMS ALKOHOLA TIEKSMES UN PAĢIRU LIKVIDĒŠANAI

LADZA-ALKA 2 - īpaši veidots no ārstniecības augiem, maisījums, kas dažu stundu laikā noņem tieksmi pēc alkohola, likvidē paģiras, izraisa nepatiku un šķetināšanu.

LADZA-ALKA 2 - ir pretiekaisuma līdzeklis, veicina organisma ātru atindēšanu un attīrīšanu no alkohola graujošās iedarbības uz veselību, atjauno psihisko un fizisko līdzsvaru, normalizē, nervu sistēmu.

LADZA-ALKA 2 - sastāvā ir kumelītes ziedi, melisas laksti, apiņu rogas, mazā mārsila laksti, rūgtās vērmeles ziedi, piparmētru lapas un citi augi.

LADZA-ALKA 2 - lieto kā tējas novārījumu 20 g dienā (piecas 200 mg glāz.) Kā pareizi gatavot tējas novārījumu (lasiet informāciju kas atrodas kastītē).

I - etaps: 23 dienu kurss, 5 oriģināl iepakojumi paciņas. Speciālistu ieteikums tiem, kuriem ir pastiprināta tieksme pēc alkohola, pirms alkoholisko dzērienu lietošanas ieteicams izdzert 1-2 glāzes LADZA-ALKA 2 novārījuma.

SPECIĀLAIS AUGU MAISĪJUMS DOMĀTS ALKOHOLA TIEKSMES UN PAĢIRU MAZINĀŠANAI. MAISĪJUMS LADZA-ALKA  2 IEKĻAUTS APTIEKU PRODUKCIJU SARAKSTĀ, ATBILST FARMĀCIJAS LIKUMĀ NOTEIKTAJAI ZĀĻU DEFINĪCIJAI.

LADZA-ALKA 2 - sastāvā ietilpstošajiem augiem nav konstatētas nevēlamas blakus parādības.

LADZA-ALKA 2 - saņēmusi LR Veselības ministrijas Pārtikas Centra novērtēšanas atzinumu un reģistrēts PVD Nr. 4599, 2005. gadā.

LADZA-ALKA 2 - projekta autori ir farmācijas Doktore H. RUBĪNE un tautas dziedniecības speciālists, psihologs A. SILAROZE.

Kursu var atkārtot pēc 2-3 mēnešu pārtraukuma.

SNIEDZAM KONSULTĀCIJAS TIEM, KURIEM IR PROBIĒMAS AR ALKOHOLU UN SMĒĶĒŠANU.

Tēju var iegādāties uz vietas pie mums Rīgā, Merķeļa ielā 11. Sīkāks info zvanot : +371 25904653  Ar Omnivu nesūtam.